Sportsneck tričko s nápademNovinka od společnosti Tufte je víceúčelové sportovní tričko, které vás nezklame ani při náhlé změně počasí. 

Sportsneck je dvojfunkční triko pro venkovní aktivity. Může být použit jako triko nebo jako rolák. Jednoduchým přetažením dlouhého límce přes hlavu získáte z klasického trika superteplý rolák. 

Rukávy jsou tak dlouhé, že s nimi lze pokrýt pulzní body zápěstí, které jsou stále udržovány v teple. Zesílené otvory pro palce jsou měkké a pohodlné a elastické švy zajišťují, aby byla zajištěna maximální mobilita. Zádová část je dostatečně prodloužena, aby Vaše záda byla udržena v teple. Reflexní proužek na krku zajišťuje, že jste vidět ve tmě a můžete jej použít i jako očko pro přichycení sluchátek.

70 % bambusviskóza, 25 % organické bavlny, 5 % elastan, je směs vyznačující se neuvěřitelnou měkkostí - ideální pro lidi s citlivou pokožkou, přirozenou termoregulací – v chladu hřeje a v teple chladí a absorbováním tělesné vlhkosti až 3x rychleji než bavlna.

Nové víceúčelové tričko SPORTSNECK můžete zakoupit přes naše webové stránky 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.